Langer

Bytom

Opinie o Langer

Iwona

Pracujesz w Langer? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

pakt

umowa o pracę to bardzo dobra motywacja.. jednak stanowisko jest specyficzne, a taka umowa zachęci więcej osób :)

Niewieno

Niestety działalność jest na tyle mała, że prawdopodobnie właścicielowi nie opłaca się w ogóle otwierać strony internetowej, która byłaby jakąś znaczną wizytówką tej całej działalności. Podejrzewam, że pracę tam można znaleźć przypadkiem z wycinków z gazet, bo wątpię, żeby ktoś próbował zawile wszystko tłumaczyć. Ja mam konkretne wskazania bez których raczej nie podejmę pracy.

odp

to czysta nie nawiść ludzka te ludzie sami się wykończą z zawiści

odp

nic się nie zmieniło a raczej nic już nie ma, Langer za granica [usunięte przez moderatora]

komornik

To dobrze,że Langer ma pieniądze, gdyż komornicy nie powinni w takim razie mieć problemu z egzekucją należności wraz z odsetkami -wygranych w Sądzie Pracy przez byłych i oszukanych pracowników.

szkoda gadki
@komornik 19.03.2011 10:07

Langer ma pieniądze ale przepisane na żonę. Rosjankę notabene. Mieszkają w Niemczech i dobrze się bawią jak widać na FB. Wczasy , wyjazdy itp. Koleś do dzisiaj zgodnie z wyrokiem sądu wisi mi 40 000 pln o odstekach nie wspomnę. Zwykły oszust niestety. nic na siebie nie ma , jest nie sciagalny. Ale przedzej czy pozniej dobiore swoje a to go zaboli

wtajemniczony

To co się dzieje w tej firmie to nie możliwe kłamstwa oszustwa. Ponoć ( usunięte przez administratora )odszedł z tej firmy nareszcie otworzyły mu się oczy. Oni stawiają rusztowanie w Sosnowcu na budynku Urzędu Skarbowego. Masakra.

wkurzony

firma langer to tak jak piszecie [usunięte przez moderatora] nie wypłacił ludziom kasy i uciekł do niemiec [usunięte przez moderatora]

Biały

Dobrze że znalazłem to forum bo miałem iźć tam do roboty na rurki ,jednak po przeczytaniu tego co tu piszecie to nie ma się co zastanawiać i marnować dla nich kilkuletniego doświadczenia z Niemiec.Właśnie mają rozbiórkę na dymitrowie obok US.

Zostaw opinię o Langer - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langer