Lubin

Opinie o PKO BP SA Centrum Restrukturyzacji i Windykacji Zamiejscowy Wydział ds. Detalicznych w Lubinie

Ziom824

Omijajcie działy PKO BP z daleka. Oszustwa, naciąganie, zero inteligencji i moralności. Nawąchali się kretynizmu. Narcystyczne grono "działu restrukturyzacji" (kto im pozwolił tak się nazwać) nigdy niczego nie restrukturyzują. Nikomu z klientów nie pomogli, NIKOMU i NIGDY! Podobnie jest w Olsztynie.

Zostaw opinię o PKO BP SA Centrum Restrukturyzacji i Windykacji Zamiejscowy Wydział ds. Detalicznych w Lubinie - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO BP SA Centrum Restrukturyzacji i Windykacji Zamiejscowy Wydział ds. Detalicznych w Lubinie