AEKJ NIEZALEŻNA BIURO KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ ADAM JAKUBCZAK

Toruń

Opinie o AEKJ NIEZALEŻNA BIURO KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ ADAM JAKUBCZAK

Franceska

Tak jak już pisałam, Nie rozumiem tych negatywnych opinii, które królują na tej stronie. ja współpracuję z biurem już kilka lat i nie zdarzyło mi się, abym doznała z ich strony jakiejś szkody, a tym bardziej została oszukana. Nic też nie słyszałam, a mam parę znajomych w tym środowisku. Więc wydaje mi się, że to jakiś złośliwy marketing. Pozdrawiam Pana (usunięte przez moderatora) :)

Zostaw opinię o AEKJ NIEZALEŻNA BIURO KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ ADAM JAKUBCZAK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AEKJ NIEZALEŻNA BIURO KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ ADAM JAKUBCZAK