SPA ZONE

Toruń

Opinie o SPA ZONE

kamilo

maja, tak to znana firma. Dlatego ciekawi mnie, czy zapewniają np. prywatna opiekę medyczną.

łukasz

polecam tego pracodawce. Jeżeli nie zależy ci na pieniądzach, lubisz charytatywnie popracować na wyjazdach po 20 h na dobę ta firma jest dla ciebie.pozdr Pana Andzrzeja i Marka

Elzbieta

Jak najdalej od tej firmy, obiecują, nie płaca. Nigdy nie spotkałam sie z taka niesłownością i brakiem profesjonalizmu. Odradzam.

kier

Boże, uchowaj przed SPA ZONE, bo z wrogami sobie poradzimy. Brak słowa, cygaństwo, cwaniactwo, ogólna lipa, to charakter firmy i właściciela. Jeżeli chcesz, abyś miała przez SPA ZONE kłopoty finansowe, wal śmiało !!!!!

Zostaw opinię o SPA ZONE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPA ZONE