vive service

Kielce

Opinie o vive service

tomek

@pci opisy firm zawsze są pozytywne, gdyż to same firmy je generują. Najlepiej jest poczytać obiektywne opinie.

ja

widze że znów pojawiło się ogłoszenie Pana Ozimka czy jak mu tam najbardziej śmieszne jest "Pana z Kielc" bez nałogów hehe ciekawe ma dwóch żuli których trzeba wozić po Polsce i żaden z nich nie ma prawa jazdy jeśli chodzi o zarobki to u niego się nie zarobi jedynie narobi się człowiek i nawet normalnej przerwy nie można mieć o przyzwoitej godzinie odradzam pracę w vive s... ogólnie całkowite dno choć w rozmowie o prace dużo obiecuje

dzordz:)

dobrze stary ze napisałes to ludzie w bagno pchac sie nie beda, ja juz raz dla podobnego .... pracowałem, nigdy wiecej. Lepiej chleb woda popijac niz dla s.......... pracowac, tak jak mowisz sloma z butow wystaje a czlowieka pogania. trzymaj sie tam i powodzenia

Zostaw opinię o vive service - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vive service