AMP Center

Wrocław

Opinie o AMP Center

Lusia

NIE POLECMA TEJ AGENCJI!!!!!! Pani A. razem z Panią E. To wielkie oszutki.. wysyłają ludzi do pracy, jak to Pani A. powiedziała że "sprawdzoną agencją "; haa taką sprawdzoną że pracodawca jest niewyplacalny. A one same nigdy nic nie wiedzą.. Pracowały razem z nami. Pani E. Brała nasze ciężko zarobione pieniądze za sprzątanie Hotelu "extra". To Panie lubiące wypić.. Żeby brać po gościu hotelowym resztki wina, żeby mieć co wychlac???? Nie miały na jedzenie a na alkohol żebrały.. Od każdego kasę pozyczały!!!!!! Zlodziejki, pijaczki i nic innego!!!!!!! Nie polecam!!!!!!

gb

@tri z tego co ja sie oreitnuje to nie szukali ostatnio

marcin

Witek to muj e-mail marcin520@interia.eu w emailu podam ci swój nr w razie problemów dzwon

marcin

Czesc ja moge pomoc pracuje w Szwecji od 3 lat właśnie nie daleko ystad

ja

czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie do Szwecji ,Ystad,do sortowania cebuli pory?

Bw

No właśnie kto był w Szwecji, ? piszcie

ja12

a kto byl z ta agencja w szwecji?

ggg

A jak jest u nich na pomidorach w szklarni ,duzo godzin tyg, wypłacaja pieniadze/??????

Brylant

to jacyś oszuści w odpowiedzi na ofertę piszą że chcą skanu dowodu osobistego

andzia

Jestem w Holandii od nich, dostałam informacje na temat warunków, pan kilka razy pytał się czy wszystko jasne jest. Zresztą oni są tylko agencją tak więc nie podpowiada za wypłaty czy godziny. Jak w jednym tygodniu było mało godzin to pomogli a nie jak inne agencje zapominaj o wysłanym pracowniku.

tomek

Witam. Ja wyjechałem od nich w lutym 2015 i jak do tej chwili jest ok.

trusia2809

witam czy udało się komuś z nimi skontaktować?ich telefon nieczynny na e-mail nie odpisują a wrzucili ogłoszenie na wyjazdy do pracy przy warzywach od 15-12-2014,jeśli coś ktoś wie na temat tej oferty proszę pisać;puszystek@interia.eu.

wkurzony na kurnik

zapomniałem dodać że samochody którymi się jeździ to golfy 2 wzięte ze złomowiska co się nie nadają do jeżdżenia bo się cała kierownica trzesie a samochód sam zjeźdza na lewo, z lodówek cały cza ktoś kradnie jedzenie. praca dla leniwych i nie wymagających nic od życia bo praca na polu na somolocie to nic, leżysz i wyrywasz chwasty

wkurzony na atmosferę kurnika

ja byłem wysłany przez amp do Holandii do marknesse i cały czas oszukiwali na pieniądzach,byłem najstarszy i miałem dostawać wyższą pensje a dostawałem o 2 zł mniej. w małym pokoju mieszkaliśmy w 4 osoby, jak pada deszcz to się nie pracuje a w holandii dużo pada, i najgorsza rzecz to taka że tam jest pełno narkomanów, co non stop ćpają. tekst takiego patryczka (usunięte przez administratora) to ja zapamiętam do końca życia jak oblizywał torebkę i uśmiechnięty mówił jaka smaczna feta - nigdy nie będę brać narkotyków nie stoczę się jak oni. jedyne co dobre to że sobie na całe życie wyrobiłem zdanie z jakimi ludźmi nie będę się zadawać i od tamtej pory wreszcie zacząłem dorastać w pełnym znaczeniu tego słowa!

hermione

Czy ktoś może podac mi rzetelną odpowiedz o tej firmie

arks

to dlaczego w prawie każdej ofercie pracy mają napisane że ,,nie gwarantujemy pracy''?

Zostaw opinię o AMP Center - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMP Center