philips lighting

Bielsko

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o philips lighting

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie philips lighting

zenon

produkcja i tak jest moim zdaniem bardzo duże - czego ty wymagasz??? ale ja idę do nich mna stanowisko i tak B2B/B2C Channel Marketeer - Trade/Consumer channel bo wakat jest, a nie chcę być stricte z produkcją związany w zakładzie., wiecie czy IGM się robi?

blema

http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=336835 NOWE PRZEPISY pozwalają się domagać podwyżki, jeśli dostał ją kolega Płaca wszystkim po równo Jeśli firma da podwyżkę jednemu ze zleceniobiorców lub samozatrudnionych, pozostali też mogą się jej domagać. I żądać odszkodowania. To efekt nowych przepisów obowiązujacych od początku roku. Pracodawcy nie mogą już dowolnie ustalać warunków zatrudnienia osób na podstawie umów cywilnoprawnych. Ustawa o równym traktowaniu zakazuje takiej dyskryminacji. Jeśli zleceniobiorcy lub samo zatrudnieni uznają, że firma traktuje ich gorzej od innych zatrudnionych, mogą się domagać zaniechania naruszeń i wypłaty odszkodowania. Nie muszą tego udowadniać, wystarczy, że wykażą prawdopodobieństwo takiej sytuacji. To firma będzie musiała udowodnić, że nie dyskryminowała swoich podwładnych. Nowe przepisy pozwalają także na uzyskanie odszkodowania np. przez osoby, które nie mogą się leczyć lub uczyć w Polsce ze względu np. na rasę lub narodowość.

anonim

Generalnie jest tak!Jak jest mała produkcja to przy podwyżkach jest wymówka!!!!Jak duża produkcja to się wymawiają,że musieli taniej sprzedawac bo Chińczyk goni!!!Dużo stanowisk jest nie potrzebnych(biurowych rzecz jasna).Jakby nie nastawiacze to technolodzy do dziś by chodzili ze dziwieniem koło tych maszyn.Heh i mistrzowie!!!Jeden jest znośny ale drugi zamiast ci pomóc to ci jeszcze zaszkodzi(najmądrzejsi).Atmosfera tragiczna!!!!Brak zgrania miedzy brygadami(jedni na drugich).Zróżnicowane stawki.Najlepiej robic stale pierwszą bo zarobią,a w czterobrygadówce dużo wymagają a mało płacą.Kijowo się robi.Jak przenosili produkcje z Holandii to pięknie z załogą rozmawiali bo trza było uruchomic produkcje ,a teraz jak opanowane to feeee.....Firma bez przyszłości!!!Nie polecam!!!

Zostaw opinię o philips lighting - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie philips lighting