Kabis

Opinie o Kabis

ZZZSSRR

Co taka cisza?? Statek tonie czy jednak się utrzyma na powierzchni?

m,jh

@btwq a czemu tak twiertdzisz, podaj jakieś konkretne przykłądy, dlaczego praca tam nie odpowiada ci? Bo widze wiele ciekawych ofert pracy i zastanawiam sie nad aplikowaniem - na przykład doradca techniczno - handlowy do Warszawy - wygląda ciekawie.

btwq

Słaba firma bez perspektyw, a przede wszystkim pomysłu na siebie.

były

@noguk - wybacz, ale dwa razy do tej samej wody lepiej nie wchodzić. Po za tym nikt nikomu nie zabrania próbować.Tam jest tak, wg tego co słychać jedynie pewne to to, że były, są i będą zmiany.Bywa tylko, że nie wszystkie zmiany były, są i będą trafne, choć patrząc na kadrę, która jest w konkurencji na każdym rogu, to o czymś to świadczy, choć mówią, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Początki zawsze są, ok. Są też ludzie,którzy się zasiedzieli i będą tam nawet na emeryturze przychodzić.

były

@Skao z opinii byłych, a jest ich na rynku branżowym dość dużo w dużej części dystrybucji pracują i raczej sobie chwalą.Firmę wspominają dobrze i b.dobrze z okresu zarządzana przez samego właściciela. Czasy się zmieniły i stery przekazywane w tzw. struktury firmy pogorszyły się wewnątrz. Jak już się pracuje i ma się kredyt to człowiek robi swoje i nie szuka z przyzwyczajenia, czy stażu, a inni mają ciepłe posadki.

były

Dobra szkoła dla twardych i wytrwałych, ale jak to bywa wszyscy nie wytrzymują z różnych powodów i ciągle firma kogoś szuka.Jeżeli już wybierać to inną drogę...

K.

Uwielbiam kolegów którzy przychodzą i marudzą, że trzeba pracować. Pracy wiele na magazynie, pensja w miarę... od stycznia idę na handlowiec

Zygmunt

ciągle szukają... to tak jak ja szukam już od paru lat roboty.

inny

Nie mogę napisać że jest tak albo tak w tej firmie. Bo mam przykład handlowca który wypalił się i przesuwając go licząc że się mu zmieni. Ja bym mu podziękował. Z drugiej strony inny się złożył wypowiedzenie i liczył, że zwolnią z obowiązku pracy a znaleźli mu 3 miesiące inne zajęcie które mu nie odpowiadało. A trzeciego zwolnili z marszu. Więc wszystko zależy od człowieka...

cezaryy

Szczerze odradzam tą firmę. Nawet nie będę wdawał się w szczegóły, ponieważ szkoda czasu.

Makumba
@cezaryy 18.06.2015 22:24

Cezary to jedna z najbardziej ogarniętych osób w firmie, więc się nie ma czemu dziwić. Ja też miałem z nim rozmowę, gość wymiata :)

Metalowa helga

współczesny rynek pracy to nie miejsca dla samotnych rewolwerowców, więc nie wierzę że firma nie mogłaby zatrudnić mnie jako osobę dodatkową. znam się na marketingu i promocji, sprzedaży i ogarniam też świetnie sprawy administracyjne. czy firma nie mogłaby mi zapewnić jakiegoś atrakcyjnego miejsca pracy?

Taki many

Kolego kk, to znajdź mi krs firmy, osoby fizycznej, nie spółki, powodzenia.

kk

zgadza się, kazda firma ma krs, takie jest prawo po prostu i tego nei zmienicie, więc patrzcie zawsze tam w razie wątpliwości, bo takie informacje są ogólnodostępne. a jeśli mówicie, że to zalezy od rodzaju działalności, to co konkretnie macie na myśli? nie wiem czy rodzaj działalności cokolwiek zmienia w tej kwestii

rommy

z tego co mi wiadomo to nie każde przedsiębiorstwo musi być do krsu wpisane. To zależy od rodzaju przyjętej działalności

?

cały czas a to kogoś zwalniają..albo sami się zwalniają...

ciekawy

Dlaczego oni szukają cały czas magazyniera? Szukam teraz roboty i jest ich ogłoszenie, szukałem 3 lata temu i też było?. Rozumiem, ze takie dno?

Taki many

W Kabisie nauczysz się handlować, ogarniesz się, zbudujesz bazę klientów, a potem ewentualnie załatwi Ci się pracę w prawdziwej hurtowni.

robolek

Poszukaj pracy w innej firmie - tu już nie masz większych szans na awans, zdobycie doświadczenia, pracę z pasją. Jakby co - od biedy zapraszamy do dzielenia z nami chwil niepewności i smutku.

robol

Co do kasy to jest kiepska ale jest na czas. Na awans nie ma co liczyc bo tak go nie dostaniesz.A co do brygadzistow [usunięte przez moderatora] nie powini pracowac wsrod ludzi. Calkowicie nie szanuja ludzii.

logitech

nie radzę się zatrudniać w tej firmie!!!!!![usunięte przez moderatora] niesamowity z pracowników...

gallo anonimo

Tylko na zapoznanie się z realiami - na poczatek złote góry a później głębokie dołki. Jak na początek ok, na dłuższą metę nie polecam.

idzie się do pracy żeby pracować!!!!a nie zbijać bąki>>>>

RÓBTA TAK DALEJ !!!, jak komuś nie pasuje to droga wolna przecież...po co te pretensje?

V12

"Gdyby człowiek zdał sobie sprawę z tego jak ( usunięte przez administratora ) Wiec panowie ogarnijcie się,robi się to żałosne.Jak komuś nie pasuje to NIECH ZŁOŻY WYPOWIEDZENIE I POSZUKA INNEJ PRACY........

SS

No widzę, że nie ma sensownych argumentów, ale tego można się było spodziewać. Fakty są jakie są i tyle, a może rzeczywiście ( usunięte przez administratora ) miał rację...

%%%....

imprezy firmowe ok.....Mycie firmowych samochodów przez pracowników magazyny -upokarzające....nie stać ich na myjnię???!!!!

Qooll....

Kierownik magazynu jest w porządku.Można dojść z nim do porozumienia. Zastępca kierownika-jeszcze go życie kopnie [usunięte przez moderatora].

cytrus

Nie zgodzę się co do wynagrodzenia w tej chorej firmie! Dlaczego zatem osoba która pracuje dajmy na to trzy lata ma wyższą pensję od osoby która robi półtora roku? Tu chodzi przese wszystkim o magazyn chcą być tacy profesjonalni i fair w stosunku do pracowników a żadnego poszanowania nie maja dla starszych stażem pracowników.

żubr

gal życze ci powodzenia w innych firmach na magazynie np. marcpol, opoltrans lub może jakaś farmaceutyczna poznasz co to[usunięte przez moderatora] i nieznasz dnia a ni godziny kiedy cię ( usunięte przez administratora )ę a pensja prawie nieistnieje. Co do Kabis może nie Irlandia ale na Polske urzam ok

Zostaw opinię o Kabis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabis