Kabis
counter
2 64 47 5 1

Czy pracodawca Kabis motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Patryk Nowy wpis

@karmazyn a zdradzisz jaka u was jest średnia wieku?

Liv Nowy wpis
Kandydat

Czy firma Kabis jest otwarta na osoby transpłciowe, które otwarcie deklarują przynależność do ruchu LGBT?

Karmazyn Nowy wpis
@Liv

Jasne, wbijaj się śmiało. Firma jest otwarta na wszystkich.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zorientowany

Moim skromnym zdaniem beznadzieja. Poprostu firma w której ludzie na wyższych stanowiskach nie szanują "zwyķłych"pracowników. Tych, którzy nacodzień przykładają bardzo dużą role do tego aby firma odpowiednio funkcjonowała. Śmieszne są słowa , ktore można tu przeczytać od pana dyrektora,który twierdzi że lubi swoich pracowników. Po wszystkich oddziałach krażą już niemal legendy na temat tego jak w rozmowach właśnie z tymi "zwykłymi" pracownikami potrafi się do nich zwracać. Chciałem skromnie zapytać czy prawdą jest stwierdzenie dyrektora że jak sie nie podoba to możecie odejsć , zatrudnie za Was Nepalczyków ? I bardzo marna szansa ze tam kiedykolwiek cos sie zmieni. Najlepiej świadczą o tym słowa wypisane własnie tutaj przez osobę, ktora podpisała sie jako dyrektor i zapewnie nim jest. A mianowicie : "Nic nie poradzę na to że Pan Sambor wolał słuchać swoich kolegów niż swoich przełożonych" Świadczą one tylko i wyłącznie o tym że w tej firmie nie słucha sie sugesti tych "zwykłych" pracowników. Pan dyrektor i kierownicy mają tam monopol na "prawde". Skoro pan Sambor znalazł tak szybko lepszą pracę raczej nie świadczy to o racji pana dyrektora czy tez kierowników. Życzę tylko braku masowych zwolnień lekarskich bądz wypowiedzeń. Bo tym razem nie będzie juź tak łatwo zapewnić z dnia na dzień płynności pracy. Bo już kiedyś była taka sytuacja z masowymi zwolnieniami prawda?No ale jak mówią bardzo mądre słowa : Nie można wciąż postępować tak samo i oczekiwać innych efektów. Moim skromnym zdaniem szkoda Waszego czasu aby nawet wysyłać tam cv a co dopiero pracować.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 289 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Kabis?

Sambor

Pracowałem. Jeszcze do niedawna. Jedna wielka porażka. Na magazynie zimnica. Magazyn nie ogrzewany. Pod jakąkolwiek postacią. Pieniądze śmieszne. Znalazłem pracę od marca. 500 zł więcej na start. Uważam , że zarówno dyrektorowi , jak i wszystkim kierownikom powinno wystawić się biurka na środek magazynu i tam pozwolić pracować. W tej zimnicy , po prawie 9 godzin dziennie. Dziwie się ludziom że jeszcze tam pracują, ale z tego co dało się zauważyc, większośc ma dośc i myśli o zmianie. Dyrektor chodzi uśmiechnięty, z tego co dało się zauważyc i usłyszeć od innych , podczas rozmowy z pracownikami wzrusza ramionami i odrazu ucieka do siebie.

Dyrektor
@Sambor

Nikt nie ukrywał warunków pracy - każdy kandydat ma prawo obejrzeć magazyn. Praca w magazynie jest ciężka i tego też nikt nie ukrywał. Kierownicy w KABISie zaczynali swoją drogę w magazynie - tak w tym zimnym i ciężkim magazynie. Nikt ludzi nie zmusza do pracy - jak p. Sambor udowadnia czy można znaleźć lepiej płatną pracę w lepszych warunkach - pewnie tak. A po firmie chodzę uśmiechnięty bo taka mam naturę, cóż zrobić lubię 'swoich' pracowników. Niestety nic nie poradzę, że p 'Sambor' wolał słuchać - radzić się kolegów a nie przełożonych - nie tylko dyrektorów.

TakNie

Czy pracodawca Kabis motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lenin
@Pytanie

W żaden sposób, nie ważne gdzie pracujesz czy magazyn czy sprzedaż ile wyoracujesz tyle zarobisz a i tka wiecznie mało, plus opowieści dziwnej treści P. Dyrektora który prowadzi małe interes po cichu i ściąga z Chin jakieś pierdóły ???? po prostu człowiek orkiestra, więc jeśli się zastanawiacie czy wejść do rodziny kabis to mała rada wszystko weźcie na papier w trakcie rozmowy wszystkie obietnice

Adam
@Lenin

Mógłbyś coś więcej napisać o pracy na magazynie w tej firmie? Chciałbym ustalić, czy pracodawca wymaga od pracowników umiejętności poruszania się wózkiem widłowym oraz doświadczenia w pracy magazynowej.

Trocki
@Lenin

Nieprawda, nieprawda i jeszcze raz nieprawda. Kabis to dobra firma, a pracownicy są wysoce zmotywowani do pracy, ponieważ dba o to kompetentna kadra menadżerska. Dyrektor to człowiek niezmiernie elokwentny i na bardzo wysokim poziomie. We wszystkim co mówi ma 100% rację i zawsze dotrzymuje danego słowa. Ponadto Kabis jest firmą otwartą i pełną szacunku dla pracowników o różnych orientacjach oraz poglądach i każdy, ale to dosłownie każdy znajdzie tam dla siebie miejsce. Poza tym dobrze płaci, a wypłaty są zawsze na czas. O pozycji tej firmy niech świadczy fakt, że praktycznie nie istnieje tam nic takiego jak rotacja kadr. Ludzie trzymają się tej firm rękoma i nogami, ponieważ lepszego pracodawcy naprawdę trudno jest znaleźć.

TakNie1
dobre

hahahahahahahahahah

ZMOTYWOWANY

SAMOCHWAŁA W KONCIE STAŁA

Tak2Nie
Oleg
@Trocki

O Matko Boska, co za stek bzdur. Kompetentna kadra kierownicza, dobre sobie. Jedynego naprawdę dobrego kierownika przepędzili z tej "firmy" jakieś 3 lub 4 lata temu. I te bzdety o zarobkach, braku rotacji kadr. Żalosne.

Tak6Nie
Dyrektor
@Lenin

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka spraw. 1. Nie urodziłem się Dyrektorem i nie otrzymałem tego po znajomości, sam to osiągnąłem. 2. Większość Kierowników w KABISie to byli pracownicy magazynu, którzy mieli ambicje i chęci do zmiany swoich zarobków dając coś więcej. 3. Nie przypominam sobie, żebym komukolwiek odmówił wysłania na kurs, szkolenie czy studia, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 4. W firmie wypłacamy nagrody jubileuszowe - to chyba nie jest aż tak źle jak o nas piszą. 5. Nikt nikomu nie zakazuje prowadzić małych cichych interesów jeśli ma do tego dryg. Rozżalonemu autorowi posta życzę więcej szczęścia na rynku pracy.

Obecny pracownik

Konkurencja się uaktywniła? Jeszcze nie będzie radości!!

ZZZSSRR

Co taka cisza?? Statek tonie czy jednak się utrzyma na powierzchni?

m,jh

@btwq a czemu tak twiertdzisz, podaj jakieś konkretne przykłądy, dlaczego praca tam nie odpowiada ci? Bo widze wiele ciekawych ofert pracy i zastanawiam sie nad aplikowaniem - na przykład doradca techniczno - handlowy do Warszawy - wygląda ciekawie.

btwq

Słaba firma bez perspektyw, a przede wszystkim pomysłu na siebie.

były

@noguk - wybacz, ale dwa razy do tej samej wody lepiej nie wchodzić. Po za tym nikt nikomu nie zabrania próbować.Tam jest tak, wg tego co słychać jedynie pewne to to, że były, są i będą zmiany.Bywa tylko, że nie wszystkie zmiany były, są i będą trafne, choć patrząc na kadrę, która jest w konkurencji na każdym rogu, to o czymś to świadczy, choć mówią, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Początki zawsze są, ok. Są też ludzie,którzy się zasiedzieli i będą tam nawet na emeryturze przychodzić.

były

@Skao z opinii byłych, a jest ich na rynku branżowym dość dużo w dużej części dystrybucji pracują i raczej sobie chwalą.Firmę wspominają dobrze i b.dobrze z okresu zarządzana przez samego właściciela. Czasy się zmieniły i stery przekazywane w tzw. struktury firmy pogorszyły się wewnątrz. Jak już się pracuje i ma się kredyt to człowiek robi swoje i nie szuka z przyzwyczajenia, czy stażu, a inni mają ciepłe posadki.

były

Dobra szkoła dla twardych i wytrwałych, ale jak to bywa wszyscy nie wytrzymują z różnych powodów i ciągle firma kogoś szuka.Jeżeli już wybierać to inną drogę...

K.

Uwielbiam kolegów którzy przychodzą i marudzą, że trzeba pracować. Pracy wiele na magazynie, pensja w miarę... od stycznia idę na handlowiec

Zygmunt

ciągle szukają... to tak jak ja szukam już od paru lat roboty.

inny

Nie mogę napisać że jest tak albo tak w tej firmie. Bo mam przykład handlowca który wypalił się i przesuwając go licząc że się mu zmieni. Ja bym mu podziękował. Z drugiej strony inny się złożył wypowiedzenie i liczył, że zwolnią z obowiązku pracy a znaleźli mu 3 miesiące inne zajęcie które mu nie odpowiadało. A trzeciego zwolnili z marszu. Więc wszystko zależy od człowieka...

cezaryy

Szczerze odradzam tą firmę. Nawet nie będę wdawał się w szczegóły, ponieważ szkoda czasu.

Makumba
@cezaryy

Cezary to jedna z najbardziej ogarniętych osób w firmie, więc się nie ma czemu dziwić. Ja też miałem z nim rozmowę, gość wymiata :)

Tak3Nie

Metalowa helga

współczesny rynek pracy to nie miejsca dla samotnych rewolwerowców, więc nie wierzę że firma nie mogłaby zatrudnić mnie jako osobę dodatkową. znam się na marketingu i promocji, sprzedaży i ogarniam też świetnie sprawy administracyjne. czy firma nie mogłaby mi zapewnić jakiegoś atrakcyjnego miejsca pracy?

Taki many

Kolego kk, to znajdź mi krs firmy, osoby fizycznej, nie spółki, powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kabis - Warszawa