ANDIW Spólka z.o.o.

Legnica

Opinie o ANDIW Spólka z.o.o.

Boczmen31

A czy zajęcie to można traktować jako dodatkowe zajęcie?. Ja obecnie pracuję na etacie w godzinach od 8.30 do 16.30 i nie wiem czy da się podołać jeszcze takiemu zajęciu?. I jak wygląda kwestia szkoleń w tej firmie i czy egzamin na agenta jest trudny?. Czy warto się w to pchać?.

Wojciech

Również jestem zadowolony z pracy w Andiwie. Bardzo kompetentni ludzie, potrafią się dzielić wiedzą, są otwarci. Uczciwa umowa, bez żadnych kruczków, mogę polecić!

Rafał

świetna firma, żeby zdobywać doświadczenie w branży ubezpieczeniowej! naprawdę potrafią przekazywać swoje doświadczenie i wieloletnią praktykę, warunki dobre, ludzie życzliwi dla nowicjuszy!

Zostaw opinię o ANDIW Spólka z.o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDIW Spólka z.o.o.