Best jobs uk

Kielce

Opinie o Best jobs uk

prawie wydymany

Uważajcie na tą niby firmę pośrednictwa pracy za granicą ! (usunięte przez moderatora)którzy żądają pieniędzy (85zł) a potem niby pokażą ci oferty z których możesz dowolnie wybierać. Poza nazwą i miastem oraz adresem mailowym nic o tej agencji nie wiadomo. To link do ich niby oferty(usunięte przez moderatora) Upychają wszystkich zainteresowanych (ich adresy) do jednego maila i to był ich błąd. Gdy ludzie zaczęli miedzy sobą pisać że zawiadomią policję i żądać bliższych informacji o agencji to zrobiło się cicho. Prawdziwa agencja pośrednictwa pracy powinna posiadać minimum: - pełny adres siedziby firmy - imię i nazwisko (numery telefonów) właściciela oraz koordynatorów z którymi będziemy podpisywać umowy - wpis do KRS - dokładne stawki i opis warunków przyszłej pracy

Zostaw opinię o Best jobs uk - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best jobs uk