UNIMI�S

Chrzanów

Opinie o UNIMI�S

DRODZY KOLEDZY UNIKAJCIE TEJ JE ---NEJ FIRMY DO KT??REJ NAJLEPIEJ CHODZIÄ? PIECHOTÄ? ,[usunięte przez moderatora] O OCHRONA TEJ WYW??OKI ZAK??ADU JEST TAK NIEUDOLNA I STARA ??E IM SIÄ?[usunięte przez moderatora] NIECHCE RUSZYÄ? ZE STO??KA BO SIÄ? BOJÄ? BY NIE DOSTALI [usunięte przez moderatora]. A ZARZÄ?D [usunięte przez moderatora] WOLI ZAK??ADAÄ? KAMERY DO SZATNI [usunięte przez moderatora] NI?? ZA??O??YÄ? KAMERY I OGRODZIÄ? CO?? CO MA SIÄ? NAZYWAÄ? PARKINGIEM .............POZDROWIENIE DLA W??ASCICIELI TEGO SYFU... MA?? POSZKODOWANEJ..............

Zostaw opinię o UNIMIÄ�S - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMIÄ�S