Paper Nonwoven

Poznań

Opinie o Paper Nonwoven

kosmyk

za tak bezpodstawne szkalowanie firm powinno się wymierzać samosąd,ale anonimowość jest w takich momentach tchórzostwem.Prosze podać adres swojej firmy która tak osądza lub adres zamieszkania "sewerynie" !!!!

seweryn

To firma, która żyruje na firmie PM Sp z o.o. [usunięte przez moderatora] Nie ma nawet własnego biura, strony internetowej, co chwile zmieniają się podłożeni właściciele. Dla waszego dobra trzymajcie się od niej z daleka, bo możecie mieć tylko przez nią same problemy.

Zostaw opinię o Paper Nonwoven - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paper Nonwoven