CPF BG

Rzeszów

Opinie o CPF BG

jan
użytkownik zarejestrowany

anonim, niestety, ale zbyt wiele informacji się nie dowiesz, zwłaszcza, że CPF BG zakończyła działalnośc jakoś w 2012 roku z tego co wiem. Także pracy tutaj niestety już nie znajdziemy. Pozdrawiam serdecznie.

Mario76

Więc ja dostałem pismo z ZUS o pracę nakładczą - sprawa wiadomo. Na razie firma CPF na maila nie odpisuje, telefon ciągle zajęty - zatem chyba skończy się na wyroku - no chyba że da się pójść na układ z ZUSem. Całość prowadzi jakaś kobiekta z ZUS z Rzeszowa - jak się mi udało dowiedzieć wie w co dokładnie uderzyć.... Zobaczymy jak zaboli.

44margo

I już sie pojawiły ,mam wyrok w sprawie pracy nakładczej.Są tu może ludzie z CPF z takimi doświadczeniami?

jurek

[usunięte przez moderatora] Radzę przeczytać dokładnie umowę - zobowiązujecie się płacić im haracz a oni nic w zamian nie oferują. "Wsparcie" nie oznacza kompletnie nic. Bez skrupułów umyją ręce jak się tylko pojawią kłopoty.

polecam

Witam,korzystam z usług CPF od dawna jeszcze za czasów pracy nakładczej i nigdy nie miałem problemów ani z samą firmą jak również z zus-em.Życzę wszystkim tego samego a firmie wielu klientów. Pozdrawiam serdecznie!!!

WITAM! JESTEM KLIENTKA FIRMY CPF W RZESZOWIE, JA NIE SPOTKAŁAM SIE Z ZADNA ŻENUJĄCA SYTUACJA, OD SAMEGO POCZATKU MAM WSZYSTKIE DOKUMENTY, PANIE SĄ MIŁE, ZAWSZE I CHETNIE UZYSKUJĘ INFORMACJE NA KAZDY TEMAT, MAM WSZYSTKIE DRUKI UBEZPIECZENIOWE, OBNIŻAM KOSZTY WŁASNEJ FIRMY, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, DZIWIE SIE ŻE KTOŚ WYPISUJE TAKIE BZDURY, MNIE NIE SPOTKAŁO NIC ZŁEGO ZE STRONY CPF. POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁY ZESPÓŁ I CHETNIE PRZEDSTAWIAM OFERTE SWOIM ZNAJOMYM MONIKA Z LUBLINA

Zostaw opinię o CPF BG - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPF BG