Sept Wiry

Poznań

Opinie o Sept Wiry

drajn

wydaje się to całkiem interesująca praca. W sept wiry muszą w takim razie płacić całkiem nieźle ...

romuald

@Dawid, jak to ludzie na swoje pieniądze po dwa lata czekają, o co chodzi? myslałem, z eta firma to ma sie dobrze i ż ejest wypłacalna przede wszystkim, ale ładne kwiatki tutaj są, całe szczęscie, że znaolazłem to forum. Kurcze, a jest tutaj moz ejakas osoba, która aktulanie pracuje w tej firmie, bo mam kilk pytań jeszcze?

Dawid

Staszek i inni użytkownicy - powiem szczerze nie ma co czekać z pracą, bo jeśli pracodawcy nie będziecie potrzebni to też możecie nagle stracić pracę i nikt nie będzie czekał. Nie mówię o sep wirze ale tak generalnie. ile ktoś najdłużej czeka na kasę ? bo dwa lata to kupa czasu na prawdę potężna.

Niestety nadal jest tak słabo, już drugi rok czekamy na kasę..

Ta firma to jedna wielka porażka! Brak wypłat, trująca atmosfera, szef to jakiś śmiech - chłopaczek.

Były praownik

Firma Sept to jedena wielka pomyłka.Ostrzegam tych którzy mają zamiar podjąć tam pracę. Nigdy nie dostaniecie należnego wam wynagrodzenia Jeśli marzy wam się wolontariat to drzwi Septu są otwarte!

nienormal

Zyczę na Święta firmie SEPT aby w końcu zamknęła wrota tego piekła. Zrobili krzywde pracownikom na Święta to jest nie wybaczalne. Ludzie czytajcie opinie o tej prowizorycznej firmie za nim bedziecie chcieli wpaść w te bagno śmierdzące dosłownie!!! Chyba że chcecie być zadłużeni bardziej niż kiedykolwiek!!!!!!!!!!1

metal

Mołody szef chodzi z głową w chmurach nic mu się nie chce, potrafi tylko zwracać uwagę że jest żle posprzątane, nie miły arogancki!!!

Nie polecam tego Pracodawce... dużo obietnic nie potwierdzonych. stres, zamieszanie nikt nic nie wie... wieczne pretensje, szukanie winnych.

oszukana

wiele wymagań, zero poszanowania pracownika, brak wypłat przez parę miesięcy, brak badań lekarskich, brak szkoleń bhp, brak konkretnych wytycznych dotyczących wykonywanej pracy, zastraszanie pracownika, zrzucanie na pracownika odpowiedzialności za błędy popełnione przez osoby podejmujące decyzje w firmie, złe warunki pracy, kamera i podsłuch bez zgody pracownika

Zostaw opinię o Sept Wiry - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sept Wiry