STENDERS

Łódź

Opinie o STENDERS

Zawiedziona

Tragedia, w szczególności kierowniczka Galerii łódzkiej... przez lata to samo, a ona dalej pracujee

Dawny_pracownik
@Zawiedziona 23.03.2017 15:06

W końcu dostanie kopa i wyleci z hukiem!

vgbnm

cześć! Dlaczegpo od kilku lat nikt tu nic nie napisał? Martwi mnie to trochę. Od razu nasuwa mi się na usta pytanie, czy firma ta jeszcze w ogóle funkcjonuje, jeśli tak, to czym się zajmuje STENDERS??

MB

witam szukam osób które pracowały w sklepie stenders w galeri łódzkiej,proszę o kontakt

uzi

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o STENDERS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STENDERS