MS LOGISTYKA

Katowice

Opinie o MS LOGISTYKA

hassai

witam, aby dostać się do nich do pracy przede wszystkim do działu logistyki (bo pod tym względem twoją wypowiedź rozpatruję) trzeba mieć ukończone co najmniej licencjackie studia logistyczne lub spedytorskie, nie wymagają doświadczenia, ale jest ono mile widziane zawsze

Gość

Z ( usunięte przez administratora ). pracowały dwie osoby które wiedzą tyle by zakończyć jego karierę w tej firmie

Ocena

Czas na opinię tej śmiesznej firmy. ( usunięte przez administratora ) wygląda jakby brał całe życie,( usunięte przez administratora )O reszcie szkoda nawet pisać.

Belzebub

Jak każdy prywaciarz, dużo zarobić tanim kosztem -( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o MS LOGISTYKA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS LOGISTYKA