FP MCCANN LTD

Magherafelt

Opinie o FP MCCANN LTD

mal;in

precast concrete, ready mix concrete, road surfacing - tu finansowo żartów nie ma, nawet jako fizyczny możesz tutaj naprawde godziwe wynagrodzenie osiągnąć

gosciu

Jeden wielki syf calosc zalogi to Litwini, jest jak z obozie, wszedzie sa ci faszysci. Odradzam, jesli traficie na ogloszenia z Global Serwis to dajcie sobie spokoj. Jedno wielkie klamstwo.

świr

Pracowałem w tej firmie 4 lata.Jedno co mogę powiedzieć to najlepsza firma w jakiej pracowałem.Kasa na czas na koncie . Robota to totalna ściema.Wszyscy Polacy tam pracujący to totalne nieroby.Ale wiem że teraz się pogorszyło z godzinami pracy i z zatrudnieniem w niej.

Zostaw opinię o FP MCCANN LTD - Magherafelt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FP MCCANN LTD