NGCom Sp. z o.o.

Gniezno

Opinie o NGCom Sp. z o.o.

janek

Zmieniająca pracowników jak rękawiczki @marian hehe dobre sobie..tyle szukam już pracy właśnie w takiej firmie a ogłoszeń nie ma..jasne możesz u nich aplikować na praktyki staże bo z tym chętnie wychodzą ale ogólnie i raczej nie bardzo jest szansa na stacjonarną pracę

marian

Pracowałem tam przez jakiś czas, wynadrodzenie częściowo pod stołem i o te pieniądze trzeba było chodzić i prosić się aż 3 osób(bardzo rozbuchany dział zarządzania. Promują się na wielką firmę a w rzecywistości mała lokalna firma która zmienia pracowników jak rękawiczki.

marco

Pracowałem całe wakacje (studiuje) Atmosfera spoko! Kasa wpływala regularnie także tez ok

?

Atmosfera w pracy OK. ALE: firma nieterminowo wypłaca wynagrodzenie- opóźnienia prawie miesięczne, lub nie wypłacają wcale. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o NGCom Sp. z o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NGCom Sp. z o.o.