LGS , Secpol, Grafbit, PHU Komorowski-Parkiety, PAO,

Opinie o LGS , Secpol, Grafbit, PHU Komorowski-Parkiety, PAO,

lol

tt
@lol 10.05.2016 15:30
PHU Komorowski-Parkiety , właściciel co do klientów bardzo przyjemny , natomiast pracowników traktuje bardzo zle...

Możesz coś więcej powiedzieć? Bo planowałem tam pracować.

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie LGS , Secpol, Grafbit, PHU Komorowski-Parkiety, PAO,? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o LGS , Secpol, Grafbit, PHU Komorowski-Parkiety, PAO, - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LGS , Secpol, Grafbit, PHU Komorowski-Parkiety, PAO,