2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 25 31 5 1

Opinie o Gate-Software Sp. z o.o.

Bartek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Moja współpraca z Gate-Software trwała niespełna rok. Wrażenia? Jak najbardziej pozytywne. Firma szybko się rozwija i daje też takie możliwości pracownikom. Są otwarci na zmiany i nowe pomysły. Pracując tutaj można mieć realny wpływ na kierunek jej rozwoju. Atmosfera jest przyjazna. Ludzie, z którymi miałem przyjemność pracować to nie tylko profesjonaliści, ale także fajni goście (i gościówy), z którymi można luźno pogadać. Zarobki stoją na dobrym poziomie. Można śmiało postarać się o dofinansowanie szkoleń czy certyfikacji, ale także stawia się na rozwój poprzez wewnętrzne szkolenia, których tematyki można proponować. Jako pracodawca są elastyczni - jeśli jest się w porządku dla nich, to dostaje się to samo w zamian. Potrzeba gdzieś wyskoczyć na godzinkę? Nie ma sprawy! O ile rzecz jasna nie trwa jakiś pożar (a takie zdarzają się wszędzie od czasu do czasu). Podsumowując - zdecydowanie polecam pracę w Gate. Można się sporo nauczyć i pracować w ciekawej, perspektywicznej branży.

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

HR Nowy wpis
@Pytanie

Ogólnie pracujemy w modelu mieszanym zdalnie i w biurze. Dla osób które są z np. Krakowa, a takich mamy dość sporo stosujemy model przyjazdu do biura 1-2 raz w tygodniu - w zależności od potrzeb i zadań do wykonania. Mamy część zespołu zupełnie zdalnie nawet za granicą, z którymi widujemy się tylko online. Traktujemy to bardzo indywidualnie i najczęściej idzie to z doświadczeniem kandydata na stanowisku na jakim będzie pracował.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR

Nie.

HR Nowy wpis
@Pytanie

@Pytanie To zależy od stanowiska na jakie osoba do nas przychodzi. Staramy dopasowywać się tak, aby umowa była korzystna dla osób z którymi zaczynamy współpracować. Jak przychodzi do nas osoba, która nie ma 26 lat i może zyskać finansowy na tym, że nie płaci podatku to taką umowę dogadujemy. Zależy nam zawsze, aby umowa była uczciwa dla obu stron.

Wiktor

Czy otrzymam informacje jak przeprowadzana jest rekrutacja ni jakie są szanse na pracę?

@Wiktor

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na adres hr@gate-software.com. Jeśli będziemy mieć dla Ciebie stanowisko odpowiednie do twoich kwalifikacji, to na pewno się skontaktujemy! Sam proces rekrutacji zakłada dwa główne etapy: I Screening, czyli 30 minutowa rozmowa o twoim doświadczeniu, motywacjach i planach na rozwój. II etap to rozmowa techniczna, gdzie sprawdzamy w głównej mierze twoją wiedzę teoretyczną. Czasami decydujemy się na wysłanie kandydatom coding task przed II etapem, nie jest to jednak regułą.

Wiecie może czy w Gate-Software Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

HR
@Pytanie

Hej, cały czas mamy otwarty proces rekrutacji zatem zapraszamy do wysyłania zgłoszenia do nas na hr@gate-software.com. Jak tylko nas przekonasz, że jesteś najlepszym kandydatem na wybrane przez Ciebie stanowisko - chętnie porozmawiamy o stażu :) Miłego dnia.

Aktualność
ECOMMERCEARMY rekrutuje na stanowiska:

PHP Developer
Tester/QA
Projekt Manager
Szczegóły: http://www.gate-software.com/pl/oferty-pracy

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gate-Software Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Większość rozmowy odbywa się w j. polskim, zadawane są pojedyncze pytania w j.angielskim.

Aktualność
Błyskawicznie rozwijamy się, nieprzerwanie poszukujemy PHP Developerów.
Nie zastanawiaj się - wstąp w nasze szeregi!

Szczegóły: http://www.gate-software.com/pl/oferty-pracy

i ja tam pracowałem

Gate Software to idealne miejsce dla programisty, który porzucił wszelką nadzieję na godną pracę i rozwój w Tarnowie. Idziesz na operację, a okaże się, że nie opłacili ci ubezpieczenia, zatrudnianie przez spółkę w UK to tylko jeden sposób oszczędności na pracownikach. Janusze biznesu w branży IT. Kant na każdym kroku. Część negatywnych komentarzy jest usuwanych, ten pewnie też będzie.

@i ja tam pracowałem

Każdy pracownik w naszej firmie przed przystąpieniem do pracy świadomie podpisuje preferowany typ umowy. Twoja opinia jest dla nas bardzo krzywdząca i nieobiektywna, a wymienione fakty są mało szczegółowe i wyrwane z kontekstu. Ani jeden komentarz nie został usunięty, polityka prywatności portalu GoWork reguluje wszelkie roszczenia w tej kwestii (zachęcamy do zapoznania się z regulaminem GoWork). Zależy nam, aby ta sytuacji została w pełni wyjaśniona, bardzo prosimy więc o bezpośredni kontakt na adres: hr@gate-software.com.

Tomek

Jak duża jest rotacja w tej firmie?

I ja tam byłem...
@Tomek

To zależy jak szybko sobie uświadomisz, że każde miejsce pracy jest lepsze od Gate-Software

@I ja tam byłem...

Dziękujemy za opinie. Jest ona jednak zbyt ogólna, aby pomogła nam usprawnić działanie firmy. Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź zapraszamy do kontaktu pod adresem: hr@gate-software.com

Czy w Gate-Software jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

wiem

nie ma żadnej reakcji

Odpowiedź
@Pytanie

Zawsze można przyjść, porozmawiać, zgłosić problem, zapytać się.

@wiem

WIEM, w naszej firmie każdy pracownik może dzielić się swoimi sugestiami i problemami. Firmowe operatywki dają taką możliwość również pod względem technologicznym - każdy może zabrać głos, rozwiać swoje wątpliwości i wpłynąć na nowe wdrożenie firmowe. Jeśli jednak poczułeś, że Twój problem został w jakikolwiek sposób pominięty, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem: hr@gate-software.com

Adrian

Pracuję w Gate-Software od długiego czasu, najlepszy element firmy to spójny zespół, wszyscy się dobrze rozumieją, zamawiają razem obiady albo kebsa, można poczuć, że jest się częścią super społeczności, a nie tylko "siedzi w biurze" - zdecydowanie polecam jako miejsce do pracy

Nick
@Adrian

Zamawianie kebsa i obiadów to jest normalna sprawa w firmach, jeśli tylko tym można przekonać kogoś do pracy w Gate-Software, to słabo, bardzo słabo.

@Nick

NICK. Dziękujemy za pozostawienie wpisu. Wydaje nam się, że komentarz, do któego się odnosisz miał jedynie na celu podkreślenie teamowej, zdrowej atmosfery panującej w naszym biurze. Jeśli chciałbyś podzielić się swoją opinią/ odczuciami odnośnie konkretnych działań firmy prosimy o kontakt na adres: hr@gate-software.com.

Dominik

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania?

@Dominik

DOMINIKU, na ten moment firma nie poszukuje takiej osoby, jeśli chciałbyś z nami współpracować możesz przesłać swoje CV na adres: hr@gate-software.com. Zachowamy je i skontaktujemy się, jeśli będziemy poszukiwać w przyszłości pracownika biurowego.

Web

6 tygodni praktyk w ciągu których ani razu nikt nie podszedł zapytać jak nam idzie czy chociażby skontrolować postępy. W ostatni dzień jak przyszło do wypełniania dokumentów o godzinie 12 szef pojechał na pilne spotkanie, wrócił o 13 i stwierdził (dopiero wtedy), że będzie sprawdzał co przez to 6 tygodni zrobiliśmy. Potrwało to do godziny około 17 a i tak nie wszyscy zostali "odpytani" z kodu. Brak poszanowania czasu wolnego praktykantów, nie wiem jak z pracownikami. Po odbyciu praktyk niektórzy otrzymali propozycję zostania w firmie na kolejne 6 tygodni w celu "doszkolenia" a wynagrodzenie zaproponowali takie, że pracując jeden dzień w tygodniu podczas roku akademiciego zarabiałem więcej.

@Web

WEB, dziękujemy za pozostawienie opinii. Standardy praktyk w naszej firmie są już od dawna sformalizowane i koordynowane przez wskazanych opiekunów. Każdy praktykant otrzymuje konkretny plan i zarys swojego rozwoju już pierwszego dnia w firmie. Na bieżąco obserwujemy postępy naszych podopiecznych, wybierając pod koniec tych najlepszych. Ich dalsza ścieżka zostaje ponownie wytyczona i stanowi przygotowanie do bezpośredniego wejścia w projekty firmowe. Jeśli chodzi o czas pracy - kończymy przeważnie ok. 17, stąd zakończenie o tej godzinie. Jeśli chciałbyś poruszyć tę kwestie ponownie, prosimy o bezpośredni kontakt na adres: hr@gate-software. Wrócimy do opisanej sytuacji, jeśli będziemy mieć możliwość - pomożemy.

LOKI

Nie polecam tej firmy. Mają irracjonalne plany, które nie są realizowane. Dużo obiecują a w rzeczywistości tylko wykorzystują swoich pracowników. Szef nie jest osobą godną zaufania. Firmę oceniam bardzo negatywnie.

@LOKI

LOKI, dziękujemy za Twoją opinię. Jest ona jednak zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Naszym praconikom staramy się zapewnić optymalne warunki rozwoju zawodowego. Prosimy o szczegółowe rozwinięcie wątku bezpośrednio na adres: hr@gate-software.com. Odniesiemy się każdej sprecyzowanej kwestii.

D. P.

Z perspektywy byłego praktykanta polecam to miejsce dla studentów/absolwentów. W firmie można zdobyć umiejętności których nie ma możliwości nauczyć się na studiach. Pomaga w tym obecność seniorów którzy chętnie dzielą się wiedzą i uczą dobrych nawyków.

Zostaw merytoryczną opinię o Gate-Software Sp. z o.o. - Tarnów