POLAŃSKA ART PRODUCTION

Opinie o POLAŃSKA ART PRODUCTION

Wiki

Tak rzadko piszecie, czy jest jakiś powód?

Niestety, Pani Polańska znana jest z niepłacenia... znana jest z tego, iż nie nalezy z nią wpsółpracować. Ja miałam podobną sytuację, usuługa wykonana- ale nieopłacona... poczty nie odbierała, listów także nie.. nie współpracujcie z nią, dziwne tylko że jeszcze `jakos`ma zlecenia...

Natalia

@Rehamedudało Ci się wyjaśnić tą sytuację i uzyskać należne wynagrodzenie? Ktoś z Was miał podobne doświadczenia z firmą? Chętnie dowiemy się też jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy coś się w ostatnim czasie zmieniło? Na co mogą liczyć jej pracownicy?

bum

Wydaje mi się @Elo, że widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, to widocznie nie ma potrzeby przeprowadzać żadnej rekrutacji wśrod pracowników. W końcu ważne jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, a jak tak jest, to jeszcze lepiej.

zabi

Zbliża się sezon więc powinno się zrobić głośniej tu na forum tak jak i na ich stronie internetowej niestety ani jedno ani drugie nie jest faktem. Wiecie jak wygląda to wszystko teraz w Polańska organizacja imprez ? Będą organizowane jakieś rekrutacje i czy można się w ogóle do nich dostać ? Mam nadzieje, że firma jeszcze funkcjonuje.

radek

no i jak to jest u Was z tym zatrudnienieniem jeśli chodzi o nowe osoby? bo miało się coś zaczac już od nowego roku i teraz nie wiem co z tym będzie tak naprawdę.. mam nadzieje, że coś nowego się teraz ruszyło tak naprawde, bo nie wiem jak to ma być, że teraz będzie mniej osób niż kiedyś? dajcie znać.

pracoownik

Witam, szczerze mówiąc to nie mogę się zgodzić z przedmówcami, każdy nowy pracownik ma umowę o dzieło , a wypłata jest po sztukach... sam wiem o bo tak miałem... Dodatkowo jest jedna właścicielka, a nie więcej osób... jak dla mnie współpraca układa się elegancko... może ktoś z was pomylił firmy?

anonimek

to chyba pracowaliście dla innej firmy bo moja ocena współpracy z firmą Polańska organizacja imprez jest bardzo pozytywna pieniądze po sztuce są wypłacane w przeciągu kilku dni po powrocie o wyjazdach dowiadujemy się tydzień wcześniej

Zostaw opinię o POLAŃSKA ART PRODUCTION - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLAŃSKA ART PRODUCTION