Karcma Podgorica

Kanie

Karcma Podgorica

Opinie o Karcma Podgorica

Jestem byłym pracownikiem i nie polecam tego miejsca nikomu.Zero szacunku do człowieka,oszukiwanie gości bo według słów właściciela inaczej nie można wyjść na swoje.Nieprofesjonalny zespół pracowników i przede wszystkim oszukane jedzenie,nawet nie wiecie co jecie.Mięso nie jest tym co powinno,alkohol również.

Zostaw opinię o Karcma Podgorica - Kanie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karcma Podgorica