GPUP-GLIWICE

Gliwice

Opinie o GPUP-GLIWICE

PSYCH

PRACUJE NA JAS-MOSIE TA FIRMA GPUG POWINA WOGULE NIE ISTNIEC SAME (usunięte przez moderatora) KARTKOW JUZ NIE DAJOM 2DRUGI MIESIOC I NIE MAJOM ZAMIARU A WYPLATY PO 1000ZL PO UCINALI PLACOM SMIESZNE PIENIODZE TEN PREZES SE SAM POWINIEN ROBIC CWANIAK ALEEE TAK NIE BEDZIE NA KOGOS PLECACH JECHAC ZA CHWILE SE SAM ZJEDZIE WOGULE NIE SZANUJOM LUDZI REKAWIC NIE UMIOM DAC OBKRADAJOM LUDZI ALE WIEM JEDNO SPRAWIEDLIWOSC CIE DO PADNIE PREZESIKU

Zostaw opinię o GPUP-GLIWICE - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPUP-GLIWICE