Salon Escape

Opinie o Salon Escape

jerry
użytkownik zarejestrowany

ale na poczatek przecież nikt ci nie da tych 3tysiecy o ktorych piszesz, chociaza co roku srednia krajowa idzie w gorę wiec może niektorzy mają cos okolo tego. A na magazyn nie szukaja nikogo?

Agnieszka

Ale jakie zarobki tam są. Z tego co złyszałam od trójki w górę także warto próbować. Na rozmowie nie jest tak źle, wymagania mają duże ale też płacą świetnie jeśli już ktoś je spełnia.

Katarzyna P.

to prawda...byłam tam dwa razy na rozmowie. Wciąż czekam na odpowiedź. salon śliczny- ostatnio odnowiony i przejęli go nowi włąściciele. widac, że na wysokim poziomie stad może te rekrutacje

patrycja33

a ja slyszalam, ze trudno sie dostac do escape'a - egzaminuja strasznie

Zostaw opinię o Salon Escape - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Escape