KIMZE

@hg 03.09.2017 18:49
a jak z zarobkami ?

słabo

prof. Piotr WYDRA

Wszyscy którzy pracowali w tej firmie wiedzą jak jest. Anonimowe forum w internecie traktują jak jakąś formę terapii. Sposobem na wyrzucenie tego co siedziało i zbierało się już od dawna. Takie rzeczy to szefom bezpośrednio a nie przez klawiaturę. Kochani firma musi zarabiać, pracownicy muszą zarabiać na szefostwo nie odwrotnie, po to zakłada się firmę, prawda? Firma jest toksyczna ale nie jedyna. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jeśli czujecie, że ta praca was wypala to po co tam siedzicie?! Zakres obowiązków przekracza fizyczne możliwości? A czy przypadkiem nie było tak: Szefostwo zleca duże przedsięwzięcie młodemu pracownikowi który chcąc zaistnieć w oczach szefowej siedział po godzinach aby zrealizować postawione zadanie. Szkoda tylko, że w oczach szefostwa zaistniał kolejny wół któremu można zlecać zadania za trzech. Czytając niektóre posty pisane niby przez "byłych" pracowników nie macie przypadkiem dziwnego wrażenia, że były pisane przez............ mało oryginalny sposób na wybielenie się.

ja

Zdziwicie się pewnie że piszę, ale robię to z czystej sympatii. Po tak długim czasie bez Kimze nadal stwierdzam że sporo się dzięki Wam nauczyłem i sporo z tego przydało mi się w życiu. Dopiero po wyjezdzie za granice dowiedziałem się co to jest cięzka praca:)

maggie

Pracowałam z Kimze przez 1,5 roku. Bardzo fajni ludzie i miły zespół. Praca wymaga bardzo dużego zaangażowania oraz dobrej organizacji. ale daje mega satysfakcję. Obecnie jestem za granicą, ale wciaż mam kontakt z Firmą.

hostessa Wrocław

Pracuję z KImze jako hostessa już od dłuzszego czasu. Pracowałam na kilku konferencjach we Wrocławiu i mam dobre doświadczenia. Jak cała papierologia jest kompletna i na czas- pieniadzę dostaje na czas. Miałam okazję pracować na konferencjach róznych firm - ale z KIMZE pracuje mi się najlepiej.

gość

No hej. Współpracuję z Firmą od kilku lat i jestem zadowolony. Praca nie jest lekka dla kogoś komu zależy na chillout. Do: były pracownik- chyba domyślam się kim jesteś. Jeśli się nie mylę to zalałeś firmowego diesla benzyną i próbowałeś tak dojechać na konferencję. Poleciałeś za swoje olewanie i glupote. To co piszesz o firmie, szefostwie firmy i ich dzieciach to zwykłe kłamstwo- nie pracowałeś nigdy w biurze tylko dorywczo na konferencjach- w dodatku kiepsko. Sprzęt po twojej konferencji wracał w wielkim bałaganie a pozostali musieli to odkrecac. Wstydu nie masz pisząc takie rzeczy.

były pracownik

Sam fakt, że firma jest mała, a pojawiły się jedynie negatywne komentarze to czymś świadczy... sama prawda odnośnie wymagań, czasu pracy oraz "zarobków". Puszka Pandory, gdzie na samym końcu zostaje nadzieja na pozytywne zakończenie współpracy.

Nick Nick

Możecie napisać coś więcej??

Nickname
@Nick Nick 02.02.2017 21:22
Możecie napisać coś więcej??

(usunięte przez administratora)osoba z najdluzszym stazem moze 2 lata. Zero chillautu.

Zostaw opinię o KIMZE - Borzęcin Duży

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIMZE