Chemikor

Włocławek

Opinie o Chemikor

jesteś po prostu śmieszny, kasa płacona na czas, wszystko pozałatwiane na ostatni guzik a szef jest ostry i wymagający ale taki ma byc szef

wujek

Właściciel firmy nie wywiązuje się z płatnościami, pracowników traktuje jak niewolników zatrudnia bez żadnej umowy,zachęca do pracy po godzinach wysoką stawką której w ogóle nie ma (porostu nie płaci za nadgodziny) praca w ogóle nie opłacalna przy fachowej pracy stawka 8zł na godzinę taka stawka jest porostu śmieszna przy pracy na czarno bez ZUS i ubezpieczenia, praca na wysokościach bez żadnych badani porostu ma być zrobione i tyle bez uprawnień na jaki kol wiek sprzęt, badania lekarskie jeśli są potrzebne załatwiane są porostu na lewo. Jednym słowem firmę tą radze omijać z daleka bo prezes obiecuje złote góry a za gorliwą prace dostaje się jałomużne.

Zostaw opinię o Chemikor - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemikor