LIFT SERVICE SA

Lublin

Opinie o LIFT SERVICE SA

Gien

Tragedia szczególnie na dziale Elektronicznym 6 osób pracuje tam z rodziny założyli sobie tam klan rodzinny sterują Kierownikiem Tadeuszem J Który nie ma nic do powiedzenia oni wszystkim sterują mają najwyższe stawki dają sobie podwyżki a inni na nich pracują szef Włoch nic nie wiem i na dziale Sterowań Elektronicznym Panuje Mobing Bo kierownik jest sterowany Klanem Rodzinnym i się boi o stanowisko bo zostało mu 5 lat do emerytury zero podwyżek przekleństwa krzyki prześladowanie to codzienność na tym dziale. Odradzam wszystkim tragedia kierownik jest skorumpowany słucha tylko Klanu i znęca się na innych uczciwych wykształconych ciężko pracujących pracownikach.

Firma LIFT SERVICE SA jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Zostaw opinię o LIFT SERVICE SA - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIFT SERVICE SA