collardi bellini

Opole

Opinie o collardi bellini

xxx

Jak chce wyjechać na serio @dario to proponuje podszlifować język to nie jest tak, że od razu wszystko łapiesz jak pojedziesz jeśli traktujesz to na serio to bądź inny niż większość Polaków

anononim

Dzieki Marek przekonales mnie. Jade

Marek

Firma jest o.k.

Koza

Jesteśmy w Szwajcarii i wcale nam się nie nudzi. A ty co porabiasz. Może też jesteś w Szwajcarii. Albo liczysz grosz do grosza w PL. Szanowny Grzegorzu a dlaczego już nie pracujesz. Prosiłem abyś użył argumentów. Dziwi mnie to że moją prośbę odbierasz jako atak. Opisz dokładnie jak wyglądała praca w Bellini. My mamy całkiem inne odczucia. Może źle trafiliśmy ( nieodpowiedni agent ) Mówimy Bellini bo znamy tylko jedną filie z Sursee. Myśmy opisali jak wygląda sprawa finansów. Pozwolę sobie nadmienić ze co do naszej pracy nie było zastrzeżeń. Wywiązywaliśmy się rzetelnie z powierzonych nam obowiązków. Mało tego dodam że kilka dni po naszym zwolnieniu z Bellini Sursee zadzwonił do nas inny agent z filli Bern [usunięte przez moderatora]z ofertą pracy proponując nam po 32 franki na godzinę. Jeżeli jesteśmy takimi złymi pracownikami, to wytłumacz mi proszę fatygę ze strony innych agentów. Jak myślisz. Opinia pewno która o nas krąży powinna temu zaprzeczyć. Jak mówimy, pretensje tyczą sie Filii Sursee a jak jest w innych nie wiemy.

Zdziwiony

Wezcie sie ludzie zastanowcie co piszecie. Jak wam sie nie podoba to nie powinniscie przyjezdzac, Pan M (jak go nazywacie) zrobil tyle dla polakow ze kazdy powinien byc mu wdzieczny. Trzeba bylo siedziec w Polsce i liczyc grosz do grosza! Widac ze nudno w pl skoro nie macie nic lepszego do roboty!

Grzegorz

Dlaczego ty mnie atakujesz? Niemam ochoty na twoje wypociny! Czytałem twoj komentarz. Dlaczego jesteś tak na tę firmę nacięty i bałaganisz? Jeśli tam się tobie nie podaba, to won z tobą.

Koza

A kim ty jestes by tobie dawac wiare. To ze tobie pasowalo , nie znaczy ze jest ok. Napisz wiecej. Rozwin temat, by dac wiare twoim zapewnieniom.

Grzegorz

Pracowałem dla tej firmy. Wszystko było porządku. Bez względu na to co inni tutaj piszą, ja mogę tę firmę polecić.

Zostaw opinię o collardi bellini - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie collardi bellini