Euro Work OY Finland

Porvoo

Opinie o Euro Work OY Finland

BOLEK

Witam wszystkich, piszę o biurze Euro Work bo pracowałem do niedawna. Pracują tam dwie Polki Agata K. i Dominika K. które nie płacą według prawa fińskiego tzn.STAFKA GODZINOWA ZANIŻONA ,DNI ŚWIĄTECZNE NIE PŁATNE, URLOP WYPŁACANY WEDŁUG ICH ZASAD I WIELE NIE JASNOŚCI.PASKI Z WYPŁATY SĄ BARDZO NIE JASNE .SĄ AROGANCKIMI DRANIAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Euro Work OY Finland, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o Euro Work OY Finland - Porvoo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Work OY Finland