E.S.S.A Praszka

Praszka

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o E.S.S.A Praszka

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.S.S.A Praszka

amanta

mała kilku osobowa? czy w takim razier można się wkrótce spodziewac jakichkolwiek rekrutacji?

żaba

Milenka Ty wiesz o czym piszesz? Co to ma do meritum. Ta firma robi maszyny (nie jakieś drobne urządzenia) do dużych firm z branży Automotive. Wątpię czy wielkie firmy typu Faurecia, Wabco, TRW, Valeo udostępniły swoją dokumentację jakiemuś "Jacętemu", więc ewidentnie wpis oczerniający. Sam zresztą idąc do nich (współpracuję czasem) widziałem jakiegoś gościa z telefonem przy uchu, który mało szyi nie urwał zapuszczając żurawia w półotwarte drzwi, co też tam się dzieje, może to nasz "Jacęty"? Do rzeczy: mała kilkuosobowa firma, po ludziach tam pracujących raczej zestresowania nie widać, spokojnie kręcą korbkami od maszyn, dowcipkują, to chyba im dobrze. Jak ktoś chce tam pracować, stawką i tak ujawnią na rozmowie wstępnej, więc łatwo opinie zweryfikować. Rotacji w pracownikach przez ostatnie lata nie widać w każdym razie. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie, jeśli takowe się pojawi, to potrzebni im będą raczej elektronicy, operatorzy obrabiarek, i monterzy-spawacze, bo tacy tam pracują. Ale najdokładniej spytać pracowników.

anonim

Jacęty - 2010-11-14 18:37:50 Nie polecam tej firmy do współpracy nikomu, urządzenia produkowane przez tą firmę to maszyny które szybko ulegają awarii oraz nie stosowane są materiały podane w dokumentacji. Z tego co wiem to nie poszukują tam nikogo do pracy. Więc w jakim celu szkaluje się kogoś? Zemsta konkurencji? Ale w taki sposób to przykład dziecinady. Gdy ponownie coś napiszesz kolego to nie omieszkam poinformować właścicieli firmy ESSA oraz ich klientów o Twoim IP - tego się nie da ukryć więc poznają kim jesteś. Pozdrawiam i gratuluję nicka, wiarygodna poprawność gramatyczna w parze ze słowami daje całkiem prawdziwy obraz.

Ciekawski

a co takiego zrobili dla Ciebie? Przecież z tego co wiem to to oni nie produkują nic dla prywatnych odbiorców, a może wiesz coś lepiej? A może chcesz kogoś oczernić bo nie chcieli cię tam do pracy?

Jacęty

Nie polecam tej firmy do współpracy nikomu, urządzenia produkowane przez tą firmę to maszyny które szybko ulegają awarii oraz nie stosowane są materiały podane w dokumentacji.

Zostaw opinię o E.S.S.A Praszka - Praszka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.S.S.A Praszka