E.S.S.A Praszka

Praszka

Opinie o E.S.S.A Praszka

amanta

mała kilku osobowa? czy w takim razier można się wkrótce spodziewac jakichkolwiek rekrutacji?

żaba

Milenka Ty wiesz o czym piszesz? Co to ma do meritum. Ta firma robi maszyny (nie jakieś drobne urządzenia) do dużych firm z branży Automotive. Wątpię czy wielkie firmy typu Faurecia, Wabco, TRW, Valeo udostępniły swoją dokumentację jakiemuś "Jacętemu", więc ewidentnie wpis oczerniający. Sam zresztą idąc do nich (współpracuję czasem) widziałem jakiegoś gościa z telefonem przy uchu, który mało szyi nie urwał zapuszczając żurawia w półotwarte drzwi, co też tam się dzieje, może to nasz "Jacęty"? Do rzeczy: mała kilkuosobowa firma, po ludziach tam pracujących raczej zestresowania nie widać, spokojnie kręcą korbkami od maszyn, dowcipkują, to chyba im dobrze. Jak ktoś chce tam pracować, stawką i tak ujawnią na rozmowie wstępnej, więc łatwo opinie zweryfikować. Rotacji w pracownikach przez ostatnie lata nie widać w każdym razie. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie, jeśli takowe się pojawi, to potrzebni im będą raczej elektronicy, operatorzy obrabiarek, i monterzy-spawacze, bo tacy tam pracują. Ale najdokładniej spytać pracowników.

Jacęty - 2010-11-14 18:37:50 Nie polecam tej firmy do współpracy nikomu, urządzenia produkowane przez tą firmę to maszyny które szybko ulegają awarii oraz nie stosowane są materiały podane w dokumentacji. Z tego co wiem to nie poszukują tam nikogo do pracy. Więc w jakim celu szkaluje się kogoś? Zemsta konkurencji? Ale w taki sposób to przykład dziecinady. Gdy ponownie coś napiszesz kolego to nie omieszkam poinformować właścicieli firmy ESSA oraz ich klientów o Twoim IP - tego się nie da ukryć więc poznają kim jesteś. Pozdrawiam i gratuluję nicka, wiarygodna poprawność gramatyczna w parze ze słowami daje całkiem prawdziwy obraz.

Ciekawski

a co takiego zrobili dla Ciebie? Przecież z tego co wiem to to oni nie produkują nic dla prywatnych odbiorców, a może wiesz coś lepiej? A może chcesz kogoś oczernić bo nie chcieli cię tam do pracy?

Jacęty

Zostaw opinię o E.S.S.A Praszka - Praszka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.S.S.A Praszka