Eco-Inżynieria

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Eco-Inżynieria

[usunięte przez moderatora]będzie niszczony na każdym kroku jak ze strony kierownictwa, tak i ze strony pracowników. pracownicy większość zbieranina ludzi po rozpadzie PGE-rów.(wykształcenie podstawowe)no i drobne pijaczki. Ludzie zmieniają się bardzo szybko ci co mają dobry zawód wytrzymują dosłownie kilka dni, zdarzają się również młode osoby co mają różne uprawnienia bez stażu ale po roku góra dwóch uciekają. Czas pracy nienormowany, nie ma sensu liczyć godzin stawka stała indywidualna dla każdej osoby.(niby godzinówka, 6.50zł podstawa+100% premia. "jaka tam premia"??)Dojazd na miejsce pracy nie liczony więc licząc z powrotem jesteś codziennie minimum 4gdz. w plecy wypłata latem 2000zł zimą 1000zł

Zostaw opinię o Eco-Inżynieria - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-Inżynieria