PressitOn

Częstochowa

Opinie o PressitOn

Jak to jest teraz, bo PressitOn najgorszy okres ma chyba za sobą, prawda? Kiedy ostatnio była redukcja etatów? . Ile zarabia się na starcie? Pensja wpływa na czas, czy są opóźnienia typu 2-3 dni? Pozdro.

firma w październiku zwolniła 50% pracowników biurowych i jest na skraju bankructwa. Zwalniani pracownicy zostali potraktowani jak [usunięte przez moderatora]przez osoby pseudozarządzające (podsuwanie do podpisywania dokumentów odbierających uprawnienia do odpraw, straszenie bezpodstawnymi zwolnieniami dyscyplinarnymi i niewypłaceniem zaległych wypłat). Duża część pozostałych w firmie osób sama złożyła wypowiedzenia. [usunięte przez moderatora]. Szczerze odradzam zatrudnianie się tam.

a

Byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu- firma wygląda impunując, romowa bardzo miła ale ... no właśnie mnóstwo komentarzy na forach... Czy możecie się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Zostaw opinię o PressitOn - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PressitOn