KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant

Woking

Opinie o KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant

Słowa kojarzące się z KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 funtów za godzinę Najbardziej podobało mi się w KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant: stres

Zostaw opinię o KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant - Woking

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC Peacok’s, Bed Bar restaurant