EFL S.A. Centrala

Wrocław

Opinie o EFL S.A. Centrala

ak

Pracuję w tej firmie od prawie 5 lat. Pensja jest godziwa, dodatki dość częste i w miarę hojne, coroczne imprezy i wyjazdy można określić na 5 gwiazdek. Nie jest może idealnie, ale lepiej niż w wielu miejscach, z którymi ma się do czynienia przez pierwsze lata pracy zawodowej. Logiczne, że zależy do jakich ludzi się trafii, tak jest wszędzie, ale Ci, którzy są tutaj zatrudnieni, narzekają na sprawy, na które narzekali by w innych firmach również. Naprawdę chwalę sobie pracę tutaj, choć nie jest ona spełnieniem moich ambicji zawodowych, mimo to uważam, że to świetny start i wbrew pozorom, sporo możliwości.

Zostaw opinię o EFL S.A. Centrala - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFL S.A. Centrala