Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

Edyta

@jasiek widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Bombardier Transportation? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

jasiek

no i jak u nich teraz z praca wygląda sytuacja? Wydaje mi się, że jest tylko ta oferta jako Młodszy specjalista do spraw ofert w miare dobra, a tak poza tym to słabo.

Wiecie co nowego słychać w firmie Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.