Ośrodek Wypoczynkowy Albatros

Rowy

Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy Albatros

Przemek

Ośrodek Wypoczynkowy Albatros był największym tego typu ośrodkiem w miejscowosci Rowy, każdego roku przyjeżdzają tam osoby z Niemiec, Francji. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczalną dla każdego Od jakiej stawki można negocjować pensję? jestem otwarty na propozycje Najbardziej podobało mi się w Ośrodek Wypoczynkowy Albatros: miła atmosfera, możliwość podszlifowania języka Najbardziej nie podobało mi się w Ośrodek Wypoczynkowy Albatros: ----

Zostaw opinię o Ośrodek Wypoczynkowy Albatros - Rowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Wypoczynkowy Albatros