znicz max

Starachowice

Opinie o znicz max

nieznany

Nie polecam tej firmy szef dramat długo tam nie popracowalam bo po dwóch godzinach wyszłam ale masakra smród na hali urzygac się da głowa boli od smrodu. Atmosfera nieprzyjemna oczywiście szef nie zapłacił .... nie polecam ????????

wkurwiony

Firma ,która oferuje warunki pracy gorsze niż w chinach.Na hali zimno , na przerwę trzeba biec ,bo ''stołowka'' oddalona jest kilkadziesiąt metrów od [usunięte przez moderatora] i nie zdąża się zjeść tylko trzeba łykać.Kamery ustawione prosto w [usunięte przez moderatora]pracowników , a za plecami stoi [usunięte przez moderatora] i rzuca prymitywne odzywki .Pewnie niedługo będzie machał pejczem.PRL-300%NORMY!!!!!!!!!!! za NAJNIŻSZĄ krajową !!!!!!!!

Zostaw opinię o znicz max - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie znicz max