Grupa Reklamowa Fabryka

Łódź

Opinie o Grupa Reklamowa Fabryka

Mimi

Nie polecam absolutnie. Wypłaty przelewane są z dużym opóźnieniem, często w ratach. Nawet nie próbuj pracować bez umowy o pracę, ew. umowy zlecenie. Bo nie doczekasz się wypłaty. Oni wiszą ludziom już sporo kasy i nic sobie z tego nie robią, Pogadaj z pracownikami, potwierdzą to co piszę. Najpierw obiecują kokosy, wygląda że jest luz w robocie, ale tak nie jest. Cisną od samego początku. Ich tzw. [usunięte przez moderatora] wie za przeproszeniem o handlu, miota się po firmie i nic nie robi. Jeśli coś robi to jest to jedzenie, picie, gadanie.. PS. Nie wiem jak jest teraz ale do pomieszczenia gospodarczego - kuchni wchodzi się przez kibel..

Zostaw opinię o Grupa Reklamowa Fabryka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Reklamowa Fabryka