extrem4x4

Rybarzowice

Opinie o extrem4x4

kaja

no cieżko, by firma "źle przebiegała".. :) wydaje mi się, że tutaj dość płynnie wyglądają wspominane stanowiska. Handlowcy pewnie mają co robić. :) to samo kierowcy

Dominik

Polecam to moi znajomi od lat, pracowałem u nich kilka lat, fajna atmosfera ,duże wyzwania. Z tego co wiem to poszukują ludzi z pasją , najlepiej się z nimi skontaktuj lub wyślij CV.

cześć. warunki bardzo dobre, nowoczesność w domu i zagrodzie. Trochę tak po niemiecku -wszystko musi być tip-top, bez błędów, karty zadań - da się przyzwyczaić. Standard pracy jak w ASO ,ale więcej wymagają wiedzy i myślenia, bo czasem drogie fury robi się i nie wolno spier...lić. Wypłata dobra i na czas, po ludzku traktują.

Zostaw opinię o extrem4x4 - Rybarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie extrem4x4