Impresariat Artystyczny- Magnolia

Konstancin-Jeziorna

Opinie o Impresariat Artystyczny- Magnolia

Wanda

Bardzo dobry dom z rodzinna atmosfera i dużym zaangażowaniem całego personelu a przede wszystkim właścicieli.

Niunia

Pani która prowadzi ten dom nie daje sobie rady z personelem z reszta nie wiadomo kto jest podopiecznym a kto opiekunem ( wiekowo) małe doświadczenie medyczne.

Malgosia

Opinia na 5 + Ostatnio moja mama gorzej się poczuła, znalazlam ten dom opieki w internecie i zadzwoniłam, po odlozeniu telefonu byłam w szoku, dostępna cena miesieczna pobytu na extra warunków, dom nowoczesny, super opieka, przede wszystkim jest czysto. Zawsze jak jeżdzę do mamy, zawsze chwali cały personal. Polecam każdej osobie! :)

Zostaw opinię o Impresariat Artystyczny- Magnolia - Konstancin-Jeziorna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impresariat Artystyczny- Magnolia