Uwe Polska

Oława

Opinie o Uwe Polska

jarek

zajmują się produkcją urządzeń wentylacyjnych i chłodniczych @Fikołek, no i Oława to jedna z fabryk, nie jedyna :)

nuqa

witam..wie moze ktos jak wygląda praca w UWE w oławie..?chciałbym się tam zatrudnić i nie wiem czy wyjdzie mi to na dobre??

Słowa kojarzące się z Uwe Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Uwe Polska: Najbardziej nie podobało mi się w Uwe Polska:

Zostaw opinię o Uwe Polska - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uwe Polska