plantex transport międzynarodowy

Płock

Opinie o plantex transport międzynarodowy

mox

carens , to jest chyba logiczne że im wyższa kategoria tym lepiej dla firmy. Z tego co wiem zarobki są ponad 500-800 zł lepsze niż dla kategorii B - warto się starać

bogdan

tak oszukiwał ludzi, że sie doigrał, będzie miął sprawę karną juz niebawem 9 kwietnie 2013 godz.12:00 w Lipnie, zaczął oszukiwać pod firmą Plantex skończył na spółce rodzinnej Timespeed, nikomu jeszcze jak do tej pory kasy nie oddali, a rodzice o wszystkim wiedza i też nic z tym nie robią, są tak samo winni jak on

były

Potwierdzam opinię poprzednika...Obiecuje dobrą pracę ,może i praca nie jest najgorsza,ale każdy chce za nią dostać pieniądze.....nie płaci,nie odbiera telefonów od pracowników ,cały czas twierdzi że nie dostał przelewu z firm...ile można czekać na kasę??????? NIE POLECAM CHYBA ŻE LUBICIE PRACOWAĆ ZA DARMO !

Pan [usunięte przez moderatora] to oszust bo jak inaczej nazwac człowieka, który obiecuje juz drugi miesiąc wypłacic pensje a tego nie robi?!Kto ma trochę oleju w głowie niech nawet przez ułamek sekundy nie rozważa jego oferty pracy!!!

Zostaw opinię o plantex transport międzynarodowy - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie plantex transport międzynarodowy