FIRMA ZAOPATRZENIOWA "LOKO"s.c.

Pszczyna

Opinie o FIRMA ZAOPATRZENIOWA "LOKO"s.c.

Kapsel

Omijać szerokim łukiem. Szef nie szanuje ani swoich pracowników, ani klientów. Wymagania by ciągle zwiększać sprzedaż, a ceny takie ze głowa boli, ale tak to jest jak się nie ma żadnych kontaktów handlowych, kupuje towar u konkurencji i każe sprzedawać z ogromną marżą. Wiecznie niezadowolony, obrażony na cały świat. Płaci w terminie, ale takie pieniądze jak kot napłakał. Na wszystko żałuje, biuro jest małe i ciemne, rozklekotany stary sprzęt, ale wg szefa po co generować koszty

Zostaw opinię o FIRMA ZAOPATRZENIOWA "LOKO"s.c. - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA ZAOPATRZENIOWA "LOKO"s.c.