Kabellegbedrijf derks B.V.

Reek

Opinie o Kabellegbedrijf derks B.V.

Robert

Odradzam wyjazd do tej firmy zajmującej się kopaniem i układaniem kabli..Właściciel nie wypłaca na czas wynagrodzenia.6 Polaków na raz odeszło od niego i teraz szuka jeleni.Polacy przyjeżdżają zakładają firmy i po jednym dniu wracają do Polski oczywiście bez zapłaty.Zwalnia ludzi pod byle pretekstem.Nam udało się przepracować 4 dni i żeby nas się pozbyć koparkowy(Holender) wymyślił sobie problemy z komunikacją a sam nawet paru słów po angielsku nie potrafi(a w ogłoszeniu angielski wymagany)Nie zapewnia żadnych rękawic ,ubrań i wody do picia w upalne dni.Z pozostałych tam pracujących Polaków tylko jeden był w porządku-Andrzej(pozdrawiam)reszta traktowała nowych jak zagrożenie dla siebie?!oby zdechli w tych wykopach czekając następne 6 tygodni na wypłatę.Dobrze że pracowaliśmy przez agencję bo inaczej wrócilibyśmy z pustymi rękami do kraju a tak dostaliśmy inną robotę.

Zostaw opinię o Kabellegbedrijf derks B.V. - Reek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabellegbedrijf derks B.V.