KBM

Bełchatów

Opinie o KBM

PRACOWNIK

JA UWAŻAM INACZEJ. W TEJ FIRMIE PRACUJĘ KILKA LAT. ATMOSFERA PRACY JEST BARDZO PRZYJAZNA. JEŚLI KTOŚ ŚCIEMNIA I UDAJE, ŻE ROBI, TO NIE ZAGRZEJE NIGDZIE DŁUGO MIEJSCA I BĘDZIE MIAŁ PRETENSJE O WSZYSTKO. POZA TYM UWAŻAM ŻE KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEJ OPINII, ALE DLA MNIE PRACA JEST TU OK.

Taka sytuacja

[MAGAZYNIER] Radzę trzymać się od tej pracy z daleka, a jeśli się już zdecydujesz to prędzej czy później zrezygnujesz. Zarobki do wykonywanej pracy są naprawdę żałosne, woda w firmie jest kiedy temperatura zewnętrzna przekracza +25C dodatkowo trzeba się upominać, pracodawce nie obchodzi czy ty masz ubrania bhp czy ich nie masz zresztą nigdy nie ma czasu aby je zakupić ponieważ pracownik w firmie nie jest w ogóle doceniany, ile by się nie zrobiło to wiecznie jest za mało, jeśli zdarzają się nadgodziny to wynagrodzenie polega tylko na odbiorze tych godzin. O donosicielstwie już nie będę nawet pisał szkoda się denerwować. Więc jeśli to czytasz i podejmiesz odpowiednią decyzję to gratuluję, ponieważ nie będziesz musiał się denerwować i tracić czasu :)

Kadłubek

Praca nie najcięższa, wynagrodzenie żałosne, brak warunków do rozwoju. Firma nie rozwija się i nie inwestuje w pracowników. Chaos z którym spotyka się nowy pracownik to z reguły zbiór błędów prezesa i tysiąca osób które pracowały tam wcześniej. Jeśli przymknie się oko na donosicielstwo, pracę za 3 osoby naraz, idiotyzmy szefa i jego filozoficzne wywody, to i tak jest do bani. :) Generalnie nie polecam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o KBM - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBM