Opinie o KBM w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KBM, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KBM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBM w Bełchatów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Winek Nowy wpis

Taki spokój na forum to musi być zadowolenie z pracy w firmie, z tym, że nie uda się wszystkich zadowolić.

Kumaty kumacz Nowy wpis

Kierowniczki pseudo artychy do niczego się nie nadaja xd gdy wchodzi prezes ba halę potrafią zejść i pytają chłopaków czy dzila maszyna co się stało że nie chodzi gdy to nie było żadna nie zeszła na dół dwa tygodnie xd ludzie nieudacznicy dziady stare i menele spod zelowa konfidenci i lamusy każdy ma z nich beke a towar nie widziany w żadnym polskim sklepie bo to g*wno a zarobki 1900 zł hahah beka

Gość Nowy wpis
@Kumaty kumacz

Kumaty kumacz- mam wrażenie że na siłę chcesz komuś dopiec? Pytanie tylko czy ty byłeś uczciwy pracując w tej firmie? Z twojego postu wynika, że ty inteligentny, pracowity, młody zadbany człowiek nie mogłeś uczciwie pracować. Z mojego punktu widzenia, tacy ludzie jak ty z żadnej pracy nie są zadowoleni, a wszyscy ludzie są be. Szkoda mi ciebie biedaczku.

Zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Trudno dostać tu pracę, jakieś wskazówki?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w KBM? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KBM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Senior Test Automation Engineer
TestArmy Group S.A
(80 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Bełchatów
Bełchatów
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4746 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. gospodarki odpadami
ECO-ABC SP. Z O.O.
(18 opinii)
logo firmy Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz
ES-PERFEKT
(234 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
PRACOWNIK

JA UWAŻAM INACZEJ. W TEJ FIRMIE PRACUJĘ KILKA LAT. ATMOSFERA PRACY JEST BARDZO PRZYJAZNA. JEŚLI KTOŚ ŚCIEMNIA I UDAJE, ŻE ROBI, TO NIE ZAGRZEJE NIGDZIE DŁUGO MIEJSCA I BĘDZIE MIAŁ PRETENSJE O WSZYSTKO. POZA TYM UWAŻAM ŻE KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEJ OPINII, ALE DLA MNIE PRACA JEST TU OK.

Taka sytuacja

[MAGAZYNIER] Radzę trzymać się od tej pracy z daleka, a jeśli się już zdecydujesz to prędzej czy później zrezygnujesz. Zarobki do wykonywanej pracy są naprawdę żałosne, woda w firmie jest kiedy temperatura zewnętrzna przekracza +25C dodatkowo trzeba się upominać, pracodawce nie obchodzi czy ty masz ubrania bhp czy ich nie masz zresztą nigdy nie ma czasu aby je zakupić ponieważ pracownik w firmie nie jest w ogóle doceniany, ile by się nie zrobiło to wiecznie jest za mało, jeśli zdarzają się nadgodziny to wynagrodzenie polega tylko na odbiorze tych godzin. O donosicielstwie już nie będę nawet pisał szkoda się denerwować. Więc jeśli to czytasz i podejmiesz odpowiednią decyzję to gratuluję, ponieważ nie będziesz musiał się denerwować i tracić czasu :)

Kadłubek

Praca nie najcięższa, wynagrodzenie żałosne, brak warunków do rozwoju. Firma nie rozwija się i nie inwestuje w pracowników. Chaos z którym spotyka się nowy pracownik to z reguły zbiór błędów prezesa i tysiąca osób które pracowały tam wcześniej. Jeśli przymknie się oko na donosicielstwo, pracę za 3 osoby naraz, idiotyzmy szefa i jego filozoficzne wywody, to i tak jest do bani. :) Generalnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KBM - Bełchatów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.