Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD

Bydgoszcz

Opinie o Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD

Lidia

Czy ktoś pracuje na stanowisku Pracownik biurowy? Jak wygląda taka praca? Jakie są obowiązki na tej posadzie? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować i dowiedzieć się szczegółów na temat takiej pracy.

t

hej hej wszystkim widze ze w firmie szukaja pracownika biurowego w Bydgoszczy w ogloszeniu nnapisali ze wynagrodzenie min.: 1850.00 a wynagrodzenie max.: 3 tys zlotych fajnie ze nie wymagaja dosiwadzenia

Joe

Dlaczego mój komentarz uciekł? Gdzie są moje słowa prawdy ?

Ewelina

@kiss, ja podbijam :) wysłalam CV, ale nie wiem, troche sie obawiam, bo w sumie różne opinie są.

hanja

Ja ide jutro na rozmowę, czy ktoś, kto pracował bądź pracuje tam może sie wypowiedziec, czy warto pchać sie w to ?

kalo

czesc, byłam na rozmowie. Pan niby mily, ale pytanie czemu tak duzo ludzi sie zwalnia???

pola

Ogłoszenie wisi na pracownika biurowego, a na rozmowie proponują staż z urzędu. Doświadczenie? Po rozmowie śmiem sądzić, że biorą każdego kto zgodzi się pracować na ich warunkach.

ciekawa

i jak tam te rozmowy?

noname

Mmmm daj znac, tez się odezwę ;)

Mmmm

ja za chwilę idę na rozmowę, ciekawe co zaproponują i ile płacą

Noname

Do mnie dzisiaj dzwonili jutro rozmowa. Też jestem ciekawa aktualnych opinii. Pola, a skąd wiesz ze staż?

pola

Czy może się ktoś podzielić aktualną opinią o tym miejscu pracy? Dostałam propozycję, ale oczywiście staż i nie wiem co zrobić.

anna

To ja może napisze, czym w ogóle ośrodek się zajmuje. Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD istnieje od 1989 roku jako niepubliczna placówka oświatowa wpisana do ewidencji szkół i placówek oświatowych w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Ośrodek BAJD posiada również zgodę Ministerstwa Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności szkoleniowej. Podstawowym zadaniem Ośrodka jest organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również kursów dokształcających zawodowo oraz seminariów tematycznych. Ośrodek BAJD zajmuje się także kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ergonomii i ochrony środowiska pracy.

laik

W ogóle to jak sie bajd na stronie chwali certyfikatem, pisza, ze firma zdobyła certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, który jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości i kompetencji

laik

Niby czemu to jakis problem, może bajd powinien jakoś zainwestowac w szkolenia dla tych pracowników...

subbito

jaki widzisz problem w takich osobach @szaser? to takie dziwne, że szukają pracy. To, że dostają coś takiego to już nie ich wina

Zyczliwy

Totalna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient

Takiego [usunięte przez moderatora] ze strony właściciela firmy jeszcze nigdy nie spotkałem. Omijajcie tę firmę z daleka.

kts

Nikt tego nie potwierdzi bo to kłamstwo. Nie idź tam, [usunięte przez moderatora] na porządku dziennym

Pracowałam w firmie Bajd i nigdy z jakimikolwiek nieprzyjemnościami się nie spotkałam. Właściciel firmy choć bardzo wymagający, a przecież to chyba o to chodzi. Miła atmosfera, Relacje i praca na wysokim poziomie. Polecam.

Jolka

( usunięte przez administratora ) do pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie idzcie tam!!!!!!!!!!

gość

Dzsiaj byłam na rozmowie. ( usunięte przez administratora )u. Myślą, że ludzie będą robić im za darmo ( usunięte przez administratora )

mrowka

no to nieco sprzeczne opinie to powstały... nie wiem co tym sądzić.. :(

jack4don
@mrowka 16.06.2011 15:48
no to nieco sprzeczne opinie to powstały... nie wiem co tym sądzić.. :(

na lapowki czekaja w bydgoszczy

Zostaw opinię o Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Doradztwa i Kształcenia BAJD