Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS

Poznań

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS

lezik

ania, no dokładnie, czasem wystarczy zadzwonić/wysłac maila i zaproponują pracę. Ja słyszałem o work exspress wiele dobrego, co jest istotne płacą kasę na czas.

sinbad

Proszę jeszcze o jakiś kontakt czy telefon na temat P.Szaszyńskiego

ruda22

ludzie nie szukajcie pracy w firmie work exspres oniżeruja na takich jak wy:! płatnosci sa bardzo małe bo połowe ieniedzy zgarniaja do siebie :)i sa bardzo niemili i potrafia chamsko sie zachowac wobec pracownika:::::!Nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej,,WORK EKSPRESS