Nugett

Kraków

Nugett

Opinie o Nugett

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

wldeek

chyba zawsze u nich jest kasa na czas z tego co wiem jednak, wiec to na plus akurat jest.

zosia

:( to prawda... oszusci a raczej oszustki - panie ktore uwazaja sie za nie wiadomo kogo!!

sss

Uwaga na firmę Nugett. Godna pożałowania obsluga klienta. Pracownicy często mija się z prawdą.

Zostaw opinię o Nugett - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nugett