Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria)

Kraków

Opinie o Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria)

Snajper

Słowa kojarzące się z Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria) (np:.solidna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niezbyt dostateczną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości uprzejmi, choć wymagający. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1100zł. Najbardziej podobało mi się w Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria): dużo swobody w trakcie wykonywania prac. Najbardziej nie podobało mi się w Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria): ponaglanie i wieczne narzekanie

Zostaw opinię o Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habitat Sp. z o. o. (Ogród Galeria)