Cardif ARD S.A

Łódź

Opinie o Cardif ARD S.A

Jacek

8 zł/brutto jest na początku, ja miałem 10zł/brutto, stawka rosła wraz ze stażem pracy, tak samo jak wspominany target, który rósł i maksymalną prowizję od sprzedaży mogłem uzyskać 80zł. Poza tym nie zgadzam się z przedmówcą, moje zarobi tam chwiały się od 1400 do 2350zł netto - w zależności od miesiąca i moich chęci. Ponadto trzeba wspomnieć, że etat w tej firmie to jest jakie 100 godzin w miesiącu. Atmosfera i kierownictwo ok. mile wspominam. Idealna praca dla studentów, którzy szukają sposobności do tzw. "dorobienia".

Zdegustowany zarobkami

8zl brutto za godzine umowa zlecenie 5 godzin dziennie i uwaga cale 32 zl premii dziennej jesli zrobi sie target. co daje ... ciut ponad 1200 zl na reke G jakich nie malo w Polsce a w szczegolnosci w Lodzi w Contact Center nie lepiej...

Zostaw opinię o Cardif ARD S.A - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cardif ARD S.A